image

ســوالات متداول

وارد سایت آرت لیپا شوید ،با توجه به اینکه شما هنرمند هستید و یا هنردوست از بخش مخصوص خود و در قسمت ثبت نام هنرمند و یا کاربر ، ثبت نام کنید. اس ام اس تایید دریافت می کنید،وارد پنل شدید حتما در قسمت تکمیل مشخصات اطلاعات کاربری خود را تکمیل کنید در غیر اینصورت ثبت نام شما تکمیل نخواهد شد.
کلیه هنرمندان در حوزه های نقاشی – خوشنویسی- عکاسی ، گالری داران و هنردوستانی که دغدغه خرید امن را دارند.
سایت با نگاه تخصصی به هنر و داشتن مجوزهای لازم از وزارت صنعت و معدن جهت فروش های اینترنتی با اتصال به درگاههای پرداخت امن است و شما از طریق سامانه میتوانید خرید امن را تجربه کنید.
کلیه خریداران در سر تا سر دنیا و نیز خریداران باشگاه هنردوستان آرت لیپا
شما پس از ثبت سفارش با توجه به اینکه تابلو باید با شرایط خاصی حمل شود تا سالم به دست شما برسد، اگر در تهران باشید نهایتا ظرف 3 روز کاری و در شهرستان باشید در طی 7 تا 10 روز کاری تابلو برای شما ارسال میگردد. شما می توانید هم بصورت آنلاین و هم در محل پس از رویت تابلو پول را واریز نمایید.
درخواست ثبت تابلو شما برای تیم آرت لیپا ارسال میشود و پس از بررسی وضعیت تابلو و یا نیاز به هماهنگی با هنرمند تائیدیه انجام میگیرد و تابلو شما در سایت نمایش داده میشود
خریداران عزیز می توانند بسیار سریع و راحت در سایت ما ثبت نام کنند و پس از انتخاب هر تابلو به لیست علاقمندی ها در پروفایل آنها اضافه می شود و در لیست خرید قرار می گیرد، درصورتی که تابلو سفارشی باشد مبلغ تابلو به خریدار اعلام می شود . سپس خریدار می تواند روش انتقال پول را با کارشناسان ما هماهنگ می کنند. در صورتی که آنلاین واریز میکنند. مراحل پرداخت را انجام داده و رسید دریافت میکنند.
بلی در صورتی که عکسی دارید و می خواهید توسط هنرمندان آرت لیپا نقاشی شود درخواست سفارش گذاری کنید و نام هنرمند و نمونه تصویر را برای ما ارسال کنید . هنرمند مدت زمان اماده شدن تابلو و مبلغ به شما را به خریدار اعلام میکند نصف مبلغ بصورت علی الحساب در حساب آرت لیپا توسط خریدار جهت ثبت سفارش واریز میگردد و مابقی مبلغ پس از آماده شدن تابلو با خریدار هماهنگی میشود.
هنرمندان و گالری داران می توانند در بازه زمانی مشخص نمایشگاه انفرادی و یا گروهی برگزار کنند. تیم مارکتینگ آرت لیپا اطلاع رسانی به بازدید کنندگان را بعهده دارد. هنرمندان و گالری داران عزیز می توانند در پنل هنرمندان بخش گالری ( نمایشگاه) تابلوهای خود را برای نمایشگاه ثبت کنند. درخواست به مدیر سایت ارسال میشود و پس از تائید نمایشگاه شما در بازه زمانی مشخصی فعال میشود.
پس از فروش تابلو پول در حساب آرت لیپا می ماند تا زمانی که تابلو توسط به خریدار حمل شود. پس از اطمینان از سالم بودن تابلو و ارسال به خریدار ، مبلغ طبق قرارداد با کسر درصد فروش به هنرمند پرداخت میگردد.
هنرمندان مسئول قیمت گذاری تابلو خود هستند و در صورت درخواست تخفیف از سوی خریدار حتما با آنها هماهنگی میشود.
بلی در صورتی که اطلاعاتی نیاز به تغییرات داشته باشد می توانید ویرایش کنید.
عکاسان عزیز در دو صورت می توانند عکس های خود را در سایت آرت لیپا بفروش بگذارند. 1 : فروش عکس های دانلودی ( گذاشتن با 3 نوع کیفیت در هنگام ثبت عکس 2. فروش تابلو عکس(بر روی شاسی و با چاپ بر روی کاغذ) . اگر عکس های دانلودی بفروش برسد به تعداد دانلود انجام شده تسویه حساب با عکاس طبق قرارداد انجام میگیرد. ولیکن اگر تابلو عکس بفروش برسد پس از ارسال تابلو به خریدار ، مبلغ فروش پس از اطمینان از دریافت و سالم بودن اثر طبق قرارداد به حساب هنرمند عکاس واریز میشود.
بلی برای اینکه خریدار بتواند با خالق اثر آشنا شود، لازم است در قسمت تکمیل پروفایل عکس و بیوگرافی خود را بطور دقیق وارد کنید. تا هنردوستان بتوانند بیشتر با هنرمندان آرت لیپا آشنا شده و خرید لذت بخشی داشته باشند.